| crisss47844 a întrebat:

Ajutor!
As vrea ca camera mea sa fie in fon rosu, dar doresc o combinatie... ce culoare s-ar potrivi cu rosu?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alb, gri, poate un bej. Verdele e culoare complementară, dar nu s-ar potrivi pentru casă.

| TheLifeIsGood a răspuns:

Alb, știi, mai simplu, elegant și plăcut.

| CosminGK a răspuns:

Alb

| mimi a răspuns:

Cred ca ar fi minunat daca ai combina cu galben, verde sau cu un piersic deschis.

| Tiopevuz a răspuns:

Negru, albastru, turcoaz, mov

| PaulaSPFGHJKL a răspuns:

Albastru e potrivit

| Anaaaa999 a răspuns:

Păi... S-ar potrivi portocaliu sau galben.

| Anaaaa999 a răspuns:

Portocaliu sau galben

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anaaaa999):

Daa cum sa nu portocaliul mai ales merge super cu rosul la o camera.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anaaaa999):

Alege alb sau negru, sau poti face o combinatie cu toate 3, gen pereti albi covor alb cu negru, asternut de pat rosu cu pernute decorative alb-negru, fotolii gen pufuri alb- negru-rosu, perdele tot nuantele astea...mie asa mi-ar placea