| tflkj a întrebat:

Am 19 ani, credeti ca as mai putea creste in inaltime? Daca da, ce mi-ati recomanda sa fac? Vreau ca in vara asta sa ma apuc de antrenament sau sa fac altceva care sa ma ajute sa cresc. As putea sa fac si zilnic, ce ar putea fi de folos?

3 răspunsuri:
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Ar fi bine sa vorbesti cu un doctor, ca sigur te va ajuta, daca nu incearca sa faci sala, pentru ca te dezvolta oricum, si iti mentine organismul.
Peace!

Răspuns utilizator avertizat
| almirock a răspuns:

În general, oamenii cresc până în jurul vârstei de 21 de ani. Ți-aș recomanda în acest scop sporturile ca: voley, baschet, canotaj...