| Ionut123987 a întrebat:

Am nevoie de idei. La desen avem de desenat un obiect oarecum banal, simplu, dar să-i adăugăm ceva nou și inovator ca să fie unic și special. Nu am nicio idee. Ajutați-mă va rog!

12 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ibric cu două cozi pentru dreptaci & stângaci!

| Werrich a răspuns:

Trompeta cu pedale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O mașină cu aripi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un pom care sa rodească haine

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Bine vă face, ca să vă scremeți un pic mintea, să mai puieze și idei, nu numai toceală pe de rost.

| PainTech a răspuns:

Chei care fac sunete si lumineaza cand le pierzi.

| sierra1 a răspuns:

Hai pe bune, nu știi ce să desenezi, tu care știi atâtea?

https://www.tpu.ro/......ult-mai_1/

| FantasyBoy a răspuns:

Transforma acel obiect in mod biomorfic, adauga-i vizual elemente specifice unei fiinte vii(ochi, urechi, nas, etc).

| Ionut123987 explică (pentru sierra1):

Uite ca nu! rolling on the floor

| Ionut123987 explică (pentru sadrian46):

Comentariul asta al tău nu prea are niciun sens... Și gândește-te ca dacă 2 desenam același lucru luam 3 direct, de asta nici o idee pe care o am nu e buna (fiecare coleg când știe ce desenează scrie pe grup, ca să nu i-o ia nimeni înainte)

| Ionut123987 explică (pentru FantasyBoy):

Trebuie sa fie util

| DadalicaMihaiAlexandru a răspuns:

O sapca cu pieptul lui iliescu imprimat