| laur033 a întrebat:

Am o mica problema... Avem un fel de referat de facut dat de antrenorul de la echipa de fotbal si as avea nevoie de cateva idei (am niste teste mai grele si nu am timp prea mult in urmatoarele 2 saptamani)... Ne-a pus sa facem un referat despre cel mai potrivit fotbalist profesionist contemporan sau nu (preferabil din ligi straine), in care trebuie sa alegem persoana, si apoi sa incepem sa argumentam alegerea facuta. Tot ce imi trebuie sunt cativa jucatori peste care sa ma uit. (apropo, am 15 ani)
Detalii : sunt un jucator de satura inalta, fundas central dreapta, bun la jocul aerian, pun echipa in miscare, ii asez in teren fiind ultimul aparator, la jocul de picior pot spune ca sunt bunicel si imi place sa deschid jocul si sa urc cat de pot mult si nu abuzez mereu de acest lucru.
Astept raspunsuri cat mai multe.

Răspuns Câştigător
| HTH a răspuns:

J. Boateng, Mats Hummels, Andrea Barzagli, Thiago Silva. i-am zis asa rapid. Cauta pe wikipedia si cand vine vorba sa argumentezi, dai cifre. De exemplu, imi place Hummels deoarece a castigat x titluri, e sigur pe el, urca si in atac, etc.
SPOR!
Funda?

| laur033 explică (pentru HTH):

O sa ma interesez de ei... Daca nu mai vine nimeni cu un comentariu mai bun sigur o sa iei funditawinking

| HTH a răspuns (pentru laur033):

Sa-ti fie de folos!