| SimpleGirl408 a întrebat:

am si eu o intrebare!
Azi nu am fost la scoala ( sunt in a 5a ) Si am vb cu o fata si mi-a zis ca maine trebuie sa imi iau acuarele si o sticla si niste foi si un model dupa care sa facem... deci, cei care picteaza : Pe ce fel de sticla : Sticla in care se pot pune bauturi sau sticla plata (ca gresia )? mersi mult! vreau repede raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| DenniDen a răspuns:

Sticla de geambig grin se gasesc la magainele de oglinzii geamuri de sticla.
fundita?

| SimpleGirl408 explică (pentru DenniDen):

Mersii mult de tot! Am o rama si am scos-o tongue iti multumesc super mult!

9 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

O bucata de geam, de sticlă plată, pentru că veţi face o pictură pe sticla respectivă.

| SimpleGirl408 explică (pentru rroxi44):

Mersi mult! Stiam ca vom face o pisctura pe sticla dar nu stiam pe ce fel de sticla si acum m-am linistit! E tarziu si nu stiam de unde sa fac rost de sticla asa... de pus ceva de baut tongue

| SimpleGirl408 explică:

Multumesc tuturor! Am pictat super!

| rroxi44 a răspuns (pentru SimpleGirl408):

Mă bucur! Toate cele bune şi ţie

| SimpleGirl408 explică (pentru rroxi44):

Mersii!

| DenniDen a răspuns:

N-ai pentru cehappy

| Cristo2000 a răspuns:

Poi du-te si iatile ce mai stai?

| diana99nic99 a răspuns:

Sticla plata, ca si gresia, desigur... adica geam mai pe romaneste happy