| Aberdeen a întrebat:

cum pot deveni o eleva mai buna in artele mariale(karate)? cum ma fac mai bine apreciata? desigur, in afara de antrenament si alte lucruri de genul acesta.ma refeream la calitatile principale pe care trebuie sa le indeplineasca un elev?

Răspuns Câştigător
| vreauvacanta a răspuns:

Incearca in primul rand sa inveti cat de bine poti, baga-te in activitati multiple (dar nu neglija scoala, pentru ca profii s-ar pute supara), accepta orice opinie a oricarei persoane, nu jigni si fa complimente celorlalti... sper ca te-am ajutat:-)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Doar cu antrenamentele poţi face performanţă, altfel n-ai cum, nu văd cum.
Te pup!

| Aberdeen explică (pentru anonim_4396):

Iti multumesc.dar tocmai ce am zis.CARE SUNT CALITATILE principale(...)ultima intrebare este esentiala, deoarece pe restul le cunosc si eu.dar multumesc oricum happy

| Weider a răspuns:

Doar cu antrenamente multe poti face, altfel nu. Cum sa devii mai buna fara sa faci nimic?

| Aberdeen explică (pentru Weider):

Tocmai asta am spus.stiu acest fapt, am zis daca observi in ultima intrebare calitatile esentiale pe care un elev trebuie sa le indeplineasca.multumesc oricum pentru raspuns.si te-as ruga, fara suparare, daca se poate sa raspunzi la aceasta intrebare doar in cazul in care stii si practici aceasta arta.o zi buna