| Gabytsuu a întrebat:

>Bunabig grin< vreau si eu idei artistice pentru poze de fb sau hi5 love struck funda pentru cele mai creative :* popz>big grin

Răspuns Câştigător
| thekillerboyka a răspuns:

Ia un geam (de marimea unei usi ), si pune sa curga apa pe el, te duci dupa o parte a geamului si faci poza pe partea cealalta, dar sa fi aproape de geamwinking

4 răspunsuri:
| MeetTheMonster a răspuns:

Trimitemi un mesaj daca vrei si iti las id`u meu si iti dau eu niste idei

| Andra_8284 a răspuns:

Nu inteleg ce vrei sa spui?! Adica te referi la poza sa fie modificata sau cum? uite eu folosesc photoeditor pentru ascuderea cosurilor sau pentru refacerea nasului ochilor buzelor... apoi photoscape unde caut la imagini : "Lights" descarc poza iar dupa intru in photoscape si fac urmatoarele:dau la object si acolo jos intr-o mica bara este o imagine ft mica cu un camp si un soare e ft mica dar se poate observa cat de cat iar dai clik pe campul cu soare (poza mica)si are o mini-lista unde scrie Cartoon heart effects make up pencil si etc.iar chiar primul cuv de la lista este Photo si dai clik iei poza cu "Lights" si o pui peste poza cu tine si poti sa dai sa se vada doar luminile. dupa care meri la un program online numit picnik love struck e preferatul meu dai la upload a photo la create si la effects si arata la effect imagini cu niste broscute exemplu cum va arata poza ta si nuanta preferata de mine se numeste : Cross Process. Poza va iesi superb daca ai inteles eu iti urez succes bye:*:*:*

| Andra_8284 a răspuns:

Uite o sa imi fac eu poza mea de profil la TPU asa si sa vezi daca iti place:*