| AlexandraColar a întrebat:

BUNA dragi prieteni TPU! Deci,am sa va spun povestea mea pe scurt! laughing
Deci,in septembrie, scoala noastra, de fapt cele 2 scoli din orasul meu, organizeaza un concurs pentru elevi talentati,ceva in genul,,elevii au talent", poate atiauzit de asa ceva(deoarece se organizeaza la mai multe scoli, mda..OK..Si m-amhotarat sa particip...Doar ca, voi participa cu dans! Eu nu am facut lectii de dans modern, insa urmaresc cam de 2 ani si jumatate pe internet tipuri de dans a diferitor melodii.In fine.Mda..Stiu multe dansuri a multor melodiisadUptown Funk,Cheap Thrills, Worth It, etc.)Dar asta nu conteaza! Revenind..Idea e ca,daca mai participa cineva numai cu dans,vor avea de la o singura melodie,ceea ce,cam toata lumea face asta, insa, eu m-am gandit la altceva...Stiti melodiile alea POP DANTHOLOGY? Ei,vreau sa fac ceva in genul ala, deoarece e ceva deosebit si unic, si nimeni nu s-a mai gandit la asa ceva.Revenind la discutie.Imi puteti da un site in care eu sa modific melodiile, sa pun de exemplu 3 in 1? Ceva asemanator cu:I-au din melodia lui Justin Bieber 3 minute, din a lui Ariana Grande, 1 si jumatate, si din a lui Lukas Graham 2 minute,ca dupa sa iasa o melodiie cu inteles(ASTEA AU FOST DOAR DE EXEMPLU!). Oricum, EU O EDITEZ! As cam vrea sa concurez cu asa ceva si ar cam trebui sa ma apuc cam acum sa editez videoclipul, si sa mai repet pasii de dans.
Va multumesc oricum pentru atentie si sper sa-mi raspundeti cat mai repede! Pupici!
P.S. Dau Fundita happy :* big grin

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Panzer1945 a răspuns:

E online