| TVD13 a întrebat:

Nu e nici o prietena de-a mea disponibila sa vb k mine si eu am nevoie de voi aklove struckcrying(
Stiti baiatu asta. Prima data a vb cu o prietena de-a mea si a intrebat-o daca vrea sa fie cu el. Si ea la refuzat pentru ca avea alt prieten. Si apoi m-a sunat pe mine si m-a intrebat. Acum eu sunt cu el de o saptamana. In seara asta m-a sunat fata asta sa-mi zica ca ea crede ca el sta cu mine doar ca sa o faca pe ea geloasa. Ca pe ea a intrebat-o prima. Si acum 3 zile mi-a zis ca trebuia sa-i zica "Da". Ea acum fiind singura.
Pe mine chestia asta m-a pus pe ganduri. Nush ce sa zic. Ce sa fac. Mi-am inchis si telefonul pentru ca nu stiu ce sa-i zic cand ma suna.
Va rog ajutati-ma. Chiar nu stiu ce sa fac.

5 răspunsuri:
| InjectabilTerror a răspuns:

Părerea mea este că trebuie să mai aștepți puțin timp să vezi cum se comportă cu tine băiatul happy. Poate te înșeli, nu trebuie să crezi pe oricne [ aici mă refer la fata cu care ai vb tu ].
Succes :*.

| Claudia1001 a răspuns:

Frate in locul tau mi-as deschide telefonul si l-as intreba, dar asta las intreba fata in fata : Tu ma iubesti pe mine sau ma folosesti ca sa o faci geloasa pe aia? si daca zice ca te foloseste spune-i : magarule, si dai o palma si pleaca...asta o sa il faca sa stie ca esti mai buna decat elwinking

| girls97 a răspuns:

Tu trebuie sa fi cu acel baiat dupa parerea mea pentru. ca din ce ai spus tu ea crede ca totul se invarte in jurul ei dar nu este asa probabil ea este cea geloasa deja app :buna big grin pwpii sper ca te.am ajutat :X

| Lunia a răspuns:

Gandeste-te ce urmareste prietena ta ...eu cred ca e geloasa si ar vrea sa te desparti de prietenul tau si sa fie ea cu el sad ...acum ca e singura (nu am inteles bine daca esti singura sau inca mai esti cu el )
sau poate daca sunteti prietene bune vrea sa te avertizeze

| alecsiadlkk a răspuns:

Raspundei vorbestei normal, si ai sa vezi ce si cum vrea. daca in prezenta ei este mai cald si dulce cu tine, iar cand sunteti voi doi este rece. este clar ca vrea sa o faca geloasa. dar daca lucrurile merg ok mereu iti spun sa iti vezi de relatia ta si sa incerci sa nu o mai asculti pe " prietena " ta,