| mirela15 a întrebat:

Stie cineva ceva monolog sau scena de teatru pe care pot sa o joc singura? Ar trebui sa tine vreo 5 minute si as avea nevoie URGENT de ceva! Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| SebylVane1890 a răspuns:

Monologul lui Hamlet e super interesant.Sau ceva cu Soacrate ar fi frumos.Dar nu poti sa creezi tu unul? Sa te imaginezi a fi o personalitate istorica, indiferent de arie, si sa creezi tu din propria imaginatie ceea ce crezi tu ca ar fi gandit persoana respectiva:
D