| anonim_4396 a întrebat:

De curand mi-am facut cont pe deviantart.com si as vrea sa stiu daca imi puteti explica, cum merge treaba pe acest site.
Multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| DrunkenRat a răspuns:

Ce frumos! Eu am cont pe deviant din anul 2009, dar l-am schimbat recent.:] Este un site superb, eu detest siteurile de socializare. Deviant nu este asa. Poti incarca orice forma de arta acolo.:] Eu ma specializez in fotografie si arta digitala: ailime-may.deviantart.com

| anonim_4396 explică (pentru DrunkenRat):

happy Nici mie nu-mi plac site-urile de socializare,totusi am cont pe facebook.Mi se pare foarte interesant,si o sa ma ocup mai mult de deviant cand voi avea timp, probabil in week-end. Apropo, imi plac pozele tale.

| DrunkenRat a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi mult happy. Imi dai un link cu contul tau?

| anonim_4396 explică (pentru DrunkenRat):

Contul meu de deviant? http://ithedisturbedone.deviantart.com/

| DrunkenRat a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc mult. happy

| anonim_4396 explică (pentru DrunkenRat):

N-ai pentru ce. big grin

| DrunkenRat a răspuns:

Scuze pentru ca nu are legatura cu intrebarea, dar am o curiozitate referitoare la nume:]. Primul lucru la care m-am gandit e una din piesele mele favorite Disturbed - David Draiman laughing. Totusi, ce te-a inspirat?

| anonim_4396 explică (pentru DrunkenRat):

Disturbed este una din trupele mele favorite.Plus ca numele ar insemna ''Deranjata'' sau ceva de genul.