| Christy448 a întrebat:

Am o fata in clasa. care imi place foarte mult, si vad ca. ea tot vine pe langa mine, zambeste. se uita la mine des.si ma intrebare foarte multe chestiithinkingstraight faceEu vreau sa fiu cu ea. ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Anca95 a răspuns:

Da-te pe langa ea. Poarta-te frumos cu ea, fa-i complimente, condu-o acasa. Isi va da seama... iar apoi vca veni totul de la sine!big grin
Succes si astept sa imi dat noutati.

5 răspunsuri:
| ladygaga a răspuns:

Pai ai putea s-o intrebi si tu din ce in ce mai multe chestii si asa va cunoasteti mai bine amandoi.
Apoi ii poti spune ca-ti place de ea sau macar da-i de inteles asta.

| Sqk00 a răspuns:

Nunununu! chatterbox
Trebuie sa te duci sa ii spui ca o placi.winking. Atata tot!
Eu sunt fata. si stiu ce le place lor!

| RyugaHideki a răspuns (pentru Sqk00):

Fetelor le plac atunci cand baietii isi spun sentimentele direct?
Indiferent daca si ele simt sau nu acelasi lucru? Sunt baiat, nu am avut pana acum indoieli in dragoste, a fost totul usor.dar parca acum sunt mai timid si nu stiu ce mutare ar fi mai potrivita sa fac pentru inceput, si cum sa continuihee hee Daca ma poti ajuta ar fi bine big grin

| Sqk00 a răspuns (pentru RyugaHideki):

Dar este complicat sa ii spui in fata? Ii spui si daca ea simte acelasi lucru puteti sa va deschideti o relatiee.:*. Sau i`ai putea spune pe mess.batting eyelashes

| RyugaHideki a răspuns (pentru Sqk00):

Prefer sa ii spun direct. Pe mess ar fi prea usor si nu cred ca ar avea acelasi farmec. Doar am vrut sa imi confirmi ^.^ Am sa fac maine pasul tongue