| skrillex79 a întrebat:

Vreau sa devin actrita dar unde stau eu este un oras mic si nu se fac cursuri de actorie.Ce ar trebui sa fac? Imi doresc foarte mult sa devin actrita.

Răspuns Câştigător
| carmmnen a răspuns:

Pai da si tu la facultatea de actorie sau, in cazul in care ai talent mergi la castinguri.

1 răspuns:
| NutellaFinetti a răspuns:

Stiu ca raspunsul e tarziu venit.Si eu imi doresc extraordinar de mut sa ma duc in California sau U.S.A pentru actorie.Stiu ca am talent si am o mimica a fetei foarte dezvoltata.Eu probabil ma voi duce la niste cursuri in U.S.A si apoi voi incepe sa dau probe