| sabinn21 a întrebat:

Imi doresc foarte mult sa devin programator insa ma dezavantajeaza zona in care locuiesc stie cineva unde pot lua niste cursuri in care sa invat sa lucrez in java si celelalte eu sunt din Alexandria stiti un oras mai apropiat in care pot face astfel de cursuri sau ar trebui sa caut direct la Bucuresti?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti intr o zona apropiata de Bucuresti unde sunt facultatile de profil IT.

iar tutoriale si cursuri de programare gasesti pe net cu duiumul, doar sa vrei