| BadBoy997 a întrebat:

Buna Ziua. As vrea sa fac un site in care sa predau lectii de flaut(prin video-uri). Dar vreau sa casitg bani cu acest site(adica la fiecare accesare a unui video eu sa primesc un anumit numar de bani sau cine vrea sa se uite sa plateasca inainte sau ceva de genu). Vrea cineva sa ma ajute sa creez site-ul?(primeste 10 la suta din fiecare suma primita)

4 răspunsuri:
| Tlbi a răspuns:

Hahaha, esti nostim, 10 la suta. happy
cei care te pot ajuta sunt firmele de webdesign, care iti vor cere peste 200 de euro. intereseaza-te.

| gigel68 a răspuns:

Am o alta idee. facem 50-50?

| Anonim187 a răspuns:

E greu sa faci asa ceva. happy adica... un site cum zici tu iti ocupa o groaza de timp + investitia bagata in el. Un ex o sa ti-l dau. Tu vrei cum ar veni securitate la acel "video" prin parola sau un "cod" si normal ca daca vrei ca acel vizitator sa primeasca trebuie sa alegi prima data modalitatea de plata de ex: MOBIL sunt firme care iti scurteaza un nr de tel MOBIL ex: 13** si normal platesti si partea lor si ce iti mai vine si tie... prin paypal iar e complicat. Mai bine angajeaza-te undeva. pentru a face ce vrei tu in 1 rand trebuie sa stii sa programezi. bft

| TheCollector a răspuns:

Bun BUN BUN!
Da-mi add la id-ul gaheti_monster sau pe e-mail-ul gaheti_monster@yahoo.com.