| Băscuţă a întrebat:

Ce consecinte are pentru Romania faptul ca populatia este in scadere dupa 1992?

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Daca o tinem tot asa, in citeva generatii, vom fi o tara de mosnegi si babute, iar daca vom continua si mai mult, vom disparea, dupa multe generatii, ca si natiune.

1 răspuns:
| JaJe a răspuns:

Tinand cont ca populatia Romaniei este in continua scadere iar tiganii se inmultesc ca iepuri, in cativa ani, NOI ROMANI vom fi o minoritate in propria noastra tara!
Intrebarea este: De ce populatia Romaniei este in scadere iar ceea a tiganilor in crestere? Simplu! este vina guvernului! Guvernul nu incurajeaza natalitatea, prin cresterea nivelului de trai, salariu mai mare etc, in schimb incurajeaza tiganimea, te-ai intrebat de unde au ei bani pentru palate de 10 etaje? de ce nimeni nu ii verifica de unde au bani? si tot asa.

Ah, era sa uit, in caz de noi Romanii vom fi o minoritate in propria noastra tara, e foarte posibil ca numele tarii sa se schimbe in rromania sau tiganimea, si atuncea vom fi oficial o natiune de rromi.