| PusyKat a întrebat:

Ce credeti... exista fantome? Doar voi decideti

Răspuns Câştigător
| emisefd a răspuns:

Oameni buni nu exista si aceasta intrebre se potrivea mai mult la religie deoarece spiritele nu au cum sa iasa din iad sau din rai, din rai daca ati vazut ingeri sau se pot vedea ingeri atuncia can ai mare credinta in DUMNEZEU si asta e ceva minunat sa vezi un inger oricum eu nu cred in spiritele de pe pamant din rai si din iad chiar cred poate oameni aia au vazut draci cred si de pe discavari sunt niste prosi m-am uitat si eu aveti credinta si nimic nu va va antingee daca il aveti pe Iisus Hristos nu trebuie sa va temeti ca ele cu noi toti.

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca ceva exista, exista independent de ce cred eu sau nu.
Postarea ta suna cam ca si cand am putea noi sa decidem daca exista zi si noapte, munti si dealuri, inghetata si spanac.

Răspuns utilizator avertizat
| Denis777 a răspuns:

Exista te asteptai la raspunsul asta?laughing

| DubstepQueen a răspuns:

Parerea mea e ca ele chiar exista dar nu au niciun fel de influenta asupra omului(ex:nu pot sa te omoare). FUNDA?

| Eedytso a răspuns:

Da, exista am un prieten din Busteni care a avut in casa laughing) da cica le-a speriat si acum numai sunt rolling on the floor. sau daca nu la Bran exista sigur big grin

| Dragos00098 a răspuns:

Uita-te la Investigation Discovery in fiecare noapte de la 1.30 sa vezi ca exista spirite. Funda?

| PusyKat explică:

Eu nu aveam ce face si de aceea am intrebat asta big grin

| Man_AndyBoy_1995 a răspuns:

Nu are cum sa existe decat daca spiritele se infurie ......am si eu o teorie de la TV laughing