| madalinaox a întrebat:

De ce credeti ca exista fantome? dau funda

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Fenomenul e explicat foarte simplu stiintific. Desigur ''fantomele'' sunt de fapt campuri de energie (se stie fiecare om are o sfera energetica in jurul sau, insesizabila). Unele persoane traiesc toata viata in medii incarcate energetic(campuri de energie) si astfel atunci cand mor campul lor de energie ramane ''blocat'' in interiorul campului energetic in jurul caruia persoana a trait.

7 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Dar nu credem.

| mona a răspuns:

Eu nu cred in fantome dar tot cei posibil sa existe asa ceva, daca mi ar aparea una in fata cred ca m as baga intr cutie de chibrite[glumesc]

| asfgsdfasdfgafghhndf a răspuns:

Pt ca ele exista si apar in fiecare seara la ora 12 la tine sub pat...ia sa fii atent/a diseara laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred.

| ioanaCUTU a răspuns:

Fantomele se observa usor primul pas care te ajuta sa iti da seama esta sgomoturi ciudate dupaiasimti ca nu esti singur ca cineva te priveste si dupa aia apare fantoma

| lau6304 a răspuns:

Pentru ca mortii n-au liniste.

| T0PS3CR3T a răspuns:

Off off off.
Pai eu nu cred ca exista dar unde am stat eu in copilarie de fapt acum 4 anilaughing ca am 12 un vecin de almeu si-o scos copii din casa ca a vazut ca se miscau cutitele scaunele se spargeau becurile ba chiar un cutit era sa il omoare care a venit de nicaeri omul disperat a chemat politia dar cand saor dus politisti inauntru ghici totul era in regula de parca nimic nu s-a intamplat.
El zice ca era sotia lui ca o murit.
Cei care stau pe strada il cred un nebun.
Fiecare cu parerea lui.
Bafta!
Funda?