| KenVyQ a întrebat:

Voi credeti in fantome?laughing Daca da. exista?

Răspuns Câştigător
| Senzaționalul a răspuns:

Nu exista fantome.
Totul se intampla in subconstientul nostru.
Mintea umana e mai puternica decat banuim noi, oamenii.

18 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Cred in spirite thinking adica, dupa ce mori, sufletul(spiritul) trebuie sa mearga undeva. Insa nu cred ca bantuie pe cineva

| Hydrangeaceae a răspuns:

Salutare!
Nu, nu mai cred în fantome de la vârsta de 5 ani. Evident că nu există în ciuda fenomenelor stranii care s-au petrecut în unele regiuni sau a emisiunilor pe care le-am vizionat la televizor.
Sărbători Fericite!

| Iubibilăă a răspuns:

Da, si o spun sigura si tare. Fantomele exista.

| Yasmin875 a răspuns:

Nu la amandoua.

| Diavolcata a răspuns:

Fantome, nu exista poate spirit dar rar ehappy

| e7d7n7 a răspuns:

Există,în filme!

| ZeHelp a răspuns:

Cu siguranta exista. Este imposibil sa existe decat viata pe care o vedem.

| javiga a răspuns:

Pai hai sa iti explic ce cred eu,tu ne intrebi daca credem in fantome eu iti raspund ca nu! Tu o sa stai cu gandul numai la demoni si normal ca o sa ai impresia ca cineva te priveste chiar acum sau ca se aude ceva, si mai intrebi daca exista, normal ca nu stie nimeni, nimeni, nu are o dovada ca exista! Funda?

| killllls a răspuns (pentru javiga):

Ba esti cu capu? Cum sa nu aiba nime nu am avut eu propriile experiente uitate si la vanatori de fantome 100% REAL

| javiga a răspuns (pentru killllls):

Frate esti prea obsedat de fantome daca tu zici ca exista dovezi cum ca ar exista, ramai cu ele bafta

| killllls a răspuns (pentru javiga):

Frate sa-ti zic eu cv. Cand a murit bunicamea peste 1 saptamana o trebuit sa varuim o camera si o trebuit sa dorm in camera in care o murit bunicamea asa si pe la 4 noaptea eu cu bunicamiu am auzit nu stiu ce bubuituri peste tot si nu se oprea abia cand am plecat. eu nu zic la misto iti zic ce am patit >< crezi ce vrei happy

| javiga a răspuns (pentru killllls):

Nu imi pasa frate, eu nu cred in asa ceva, cel putin sunt lucruri care rar ti se intampla.

| killllls a răspuns:

Fantome? Nu cred dar Spiritehappy e accelasi lucru deci sati povestesc exista 100%tonguerofu meu de Religie a facut o exorcizare. ne-a povestit la toata clasa apoi profa de matematica ne-a zis ca a avut o eleva posedata...
asa mai departe sa-ti zic ceva ce ii s-a intamplat la bunicamiu si mie:Mergeam sera cu masina acasa si dintr-o data a mers masina singura pana in Prislop si acolo s-a oprit si nu mergeau pedalele. alta faza:Strabunicamiu vedea nu stiu ce mortii seara si noi auzeam da nu vedeam si intro seara a vazut nu stiu ce spirit de copil sub masa si si-a facut cruce si s-a rugat si a disparut a vazut cum icoana cu Hristos i-a facut cu mana si a disparut. daca nu crezi asta e.

| Zitronen a răspuns:

Nu cred in fantome, pentru ca :
1)Nu s-a dovedit.
2)Nu are nici-o logica
Nu exista, te asigur eu. Poate doar zombii big grin

| denrazvan a răspuns:

Daca nu crezi in dumnezeu atunci exista fantome dar daca crezi nu exista deci este o aberatie

| Draquila a răspuns:

Nu cred că există fantome. Doar "suflete rătăcite" care stau o perioada pe pământ pentru a-și încheia "socotelile" rămase. tongue

| NegoitaAlexandra2 a răspuns:

A intrebat la misto fraierilor big grin

| carmencameeh a răspuns:

Nu,nu există... spiritele există dar nu știu sigur. laughing