| claudiuxs a întrebat:

Ce parere aveti de muzica gothica? Nu gothic-punk, ci gothica gen Arcana sau Gothica.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica gothica pura ca sa zic asa nu imi place foarte mult este cam prea trist si intunecat(bine ca in asta consta gothicul)in frumusetea suferintei. Mie imi plac mai mult hainele si corsetele.Este un stil mult mai frumos si de o eleganta aparte decat astia emo...

10 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Pai... e gothica.

| Mistress a răspuns:

Poate fi interesanta. Mie una imi place genul asta.Acum depinde si de starea mea de spirit. happy

| aumih16 a răspuns:

Eu unul nu sunt adept al acestui tip de muzica

| aumih16 a răspuns:

Dar nu pot spune ca nu imi place punk gothic nu prea ma incanta asa mult

| aumih16 a răspuns:

Punk mie imi place dar nu cu gothic ci cu altceva amestecat adica un techno electronic etc de astea nu gothic neaparat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Satanista

| claudiuxs explică:

Nu chiar la asta m-am referit, dar mersi oricum de raspuns

| zapacel a răspuns:

Nu am o parere buna! Adica nu-mi place mie personal. Parerile difera, asa ca daca iti place tie, asculta! Have a nice day.

| paodoolse a răspuns:

Hmmm... mi se pare cam intunecata si fara culoare nu stiu cum sa zic cear fi lumea daca ar fi doar din alb si negru? urat nu?