| D13g0 a întrebat:

De ce miroase urat mirul? Am luat mir de la o manastire acum mai multi ani si acum am observat ca miroase urat.De ce?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mirul este, de fapt, niste ulei. Evident, sfintit sau nu, orice ulei rancezeste in timp.

3 răspunsuri:
| didina6850 a răspuns:

Mirul este tot timpul sfintit. dar dupa o vreme totul se impute.

| DakotaRoyse a răspuns:

Pentru că e made in China şi ăia nu l-au sfinţit.

| Rubbiii a răspuns:

Nu stiu. presupun ca nu era sfintit. asa am luat si eu o sticla cu apa de la o manastire si am pastrat-o, dar dupaa mai mult timp am observat ca era in aceeasi stare in care este si mirul tau.