| Lukasssz a întrebat:

de vineri de cand am devenit fotbalist profesionist am ales Al Ahli din Arabia Saudită.Am fost prezentat si fac trenamente de 3 zile si eu tot ceea ce fac e sa mănânc, antrenament, stat degeaba, antrenamente si seara 10 minute la telefon.Antrenorul mi-a spus că pot ieși în oraș intre antrenamente. Pot sa merg prin oras cu haine obișnuite sau trebuie sa imi iau haine de ale lor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cred ca poti iesi cu haine obisnuite.

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Să mori tu!

| Lukasssz explică (pentru gabicoo):

Sa mori tu ca viața mea e reușită

| gabicoo a răspuns:

Unde-s ăia 11000 de parai cu care te lauzi?

| Lukasssz explică (pentru gabicoo):

Bai sa stii ca nu trebuie sa ii arat la un putalau ca tine cu cat sunt platit. oricum raspunsurile tale sunt de prisos. Deci daca vezi o intrebare, daca esti gelos nu te mai Baga. Hai sall ca nu stau sa ma cert cu tine eu is in Arabia si castig multi bani si tu le mănânci banii la părinții tăi necazule.