| Mary_Deny_1991 a întrebat:

Hey TPU.Mi-a spus bunica ca vecinul nostru mi-a furat cateaua si o au la ei..de vineri pana duminica ma duc la ea.ce sa le spun acelor vecini care mi-au furat cateaua bunicii mele?

Răspuns Câştigător
| SedeeX a răspuns:

Pai daca par de treaba:"Buna ziua am sa va pun o intrebare..de ce mi-ati luat cateaua?" si mai adaugi ca ti foarte mult la ea si sa ii rogi sa ti-o dea!

5 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

Melodia o sa rezolve problema

http://www.youtube.com/watch?v=uLJ0YQF-eQM

| crmr a răspuns:

De ce mi-ati faurat cateaua?!
laughing)

| deyutza135 a răspuns:

Mainile sus politia rolling on the floor

| iusty12 a răspuns:

Te duci si intrebi daca au vazut cateaua bunicii tale. Daca zic ca nu au vazut-o se poate sa fi furat-o ei.

| iulianaghindaresti a răspuns:

Lasa-i in pace ca asa mi s-a intamplat si mie dar trece Si roate se intoarce dupa le furi tu cateaua sau catelul!