| ramonelll a întrebat:

In luna noiembri am intalnit un baiat, la inceput mi-a placut de el cred ca a fost mai mult atractie fizica, dar ma simteam bine in prezenta lui, cu timpul mi-am dat seama ca el nu e tocmai ce caut eu, dar totusi si azi sunt cu el, credeti ca e bin ce fac? adica ar trebui sa ma despart de el? si sa fiu singura pana ce imi voi intalni jumatatea?

Răspuns Câştigător
| laurajuss a răspuns:

Daca nu il iubesti de ce mai stai cu el? fa ce iti zice inima! daca chiar il iubesti stai cu el daca nu cautati altul. trebuie doar sa simti acei fluturasi in stomac cand stai langa el. daca nu ii simti degeaba. nu te juca cu viata sau mai ales cu inima. Eu iti doresc succes

4 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Si daca gasesti jumatatea ce o sa faci cu ea? Jumatatea se gaseste mai tarziu, nu acum. Evident o sa te desparti de tipul cu care esti acum si pana la jumatate posibil sa mai ai destule jumatati. Ciao!

| dhraqull a răspuns:

Ce smecher e parintele asta.

| Gropiţe a răspuns:

Atata timp cat te simti bine cu el e ok. Dar fi sigura ca relatia o continui pentru tine si nu pentru el. Treaba asta cu jumatatea e cu dus si-ntors. Poate fi chiar langa tine happy

| cristiano93_5452 a răspuns:

Pai explica-i si lui cum sta treaba? ai putea sa faci o despartire de 1-2 saptamani sa vezi cum este fara el doar asa iti dai seama cum ar fi. sper sa te ajute