| Marraaaa a întrebat:

Am si eu o intrebare: Ce pot face in timpul liber cu prietenii. Vreau sa fac ceva memorabil si nebunesc de care sa imi amintesc cu placere o viata intreaga. Astept ideiwinking Multumesc anticipathappy

1 răspuns:
| djhateme a răspuns:

Ca sa fie memorabil si nebunesc, ar cam trebui sa fie si un pic ilegal, fiindca lucrurile legale nu sunt prea tentante.Ai putea de exemplu sa furi o vaca sau o gaina de la cineva din curte,sau in functie de varsta pe care o ai,sa jucati un joc cu pedepse,care pedepse sa fie indeplinite fara comentarii.( sa saruti primul baiat/fata care iti iese in cale,sa te imbraci ciudat,in baba, sau cum te duce imaginatia si sa iesi pe strada, si multe altele.incearca sa iti imaginezi cam ce va place sa faceti, si treceti la treaba.Viata e scurta...merita traita din plin