| SkatePunkk a întrebat:

Recent, avand o perioada mai grea, am inceput as imi pun gandurile pe foaie. Prima data in limba engleza si acum si in romana. nu stiam nici eu exact ce sunt la inceput, versuri pentru melodii. citate. intr-un final am decis sa le fac poezii.
Tuturor celor care le-am aratat mi-au spus as fac ceva cu ele, sa le public undeva, dar nu am absolut nici o idee, ceva sfaturi?

7 răspunsuri:
| denisTiky a răspuns:

Depinde daca sunt frumoase, daca zici ca ai o perioada mai grea banuiesc ca sunt mai "triste", nu stiu cine vrea sa se intristeze in ziua de azi, dar poti sa le publici pe YouTube, daca ai voce poti sa te apuci de rap si sa iti faci o "mini-cariera" in rap. Successs!

| SkatePunkk explică (pentru denisTiky):

Aceea perioada grea m-a impins sa scriu, intr-adevar, unele sunt triste, dar nu toate, scriu in toate genurile, de la horror la romantic pana la comedie ^_^

| denisTiky a răspuns (pentru SkatePunkk):

Ahaa,daca dai upload la vreo melodie sa imi trimiti si mie link. Succes

| ShamelessQboy a răspuns:

Depinde de starea de spirit, uneori simti nevoia sa te exprimi prin arta!
Asa si eu intr-o perioada ma apucasem de pictat, punând plansa după planșe fără să le mai dau importanța, una din ele care i-a plăcut mult surori mele, din mana in mana, acum doi ani a vazut-o la o expoziție din Hamburg, expoziție cu autori necunoscuți!
Asa ca ar fi bine sa le salvezi si sa le publici tu însuți.

| iamprettybored a răspuns:

În primul rand, tu să scrii pentru tine.
Dacă simți că vrei să le împărtășești cu lumea o poți face mai întâi online, pe wattpad, de exemplu, un site cu mulți utilizatori. De asemenea, poți participa la concursuri de poezie.
Dacă nu te simți pregătită și poeziile sunt ceva intim pentru tine, nu trebuie să le împărtășești nimănui.

| Crs_Cristiana_1999 a răspuns:

Incearca sa testezi reactiile mai multor oameni pe internet. Eu una scriu pe wattpad si am avut parte de raspunsuri. Poti incerca si tu.

| SkatePunkk explică (pentru Crs_Cristiana_1999):

O sa incerc, multumeesc!