| sorinshady94 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au tatuaje. As vrea sa-mi fac un tatuaj portret si ma intereseaza timpul de executie si pretul pe care l-ati platit voi. Deci cei cu tatuaje portret, cat timp a durat si cati bani a costat? Mersi

10 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Inainte de a te hotari sa faci un tatuaj,ar trebui sa te interesezi cum se poate sterge acel tatuaj. Si sa constati ca o sa ramai toata viata cu el pe piele!
Nu se stie unde te duce viata, dar de ex, daca vrei sa mergi la scoala de ofiteri, acest lucru iti va dauna! Eu ma uit si acum la cate un bosorog (scuzati, batran) care abia se misca dar are tatuat pe brat "Maricica "!
De rasul curcilor!
Ce pare la moda acum, in mod sigur se va demoda in viitor. Asa ca...ai grija si gandeste bine.

| sorinshady94 explică (pentru Elianna):

Multumesc de raspuns. Chestia asta cu batranelul nu prea ma intereseaza, deoarece la 80 de ani nu prea mai e asa important cum arati si cum te vad altii. Alt aspect ar fi ca nu imi tatuez "Maricica", ci vreau sa imi fac un portret cu mama mea care a murit cand eu aveam 10 ani.

| Elianna a răspuns (pentru sorinshady94):

Faci cum doresti, dar daca ai pus intrebarea aici, presupun ca nu te deranjeaza raspunsurile celorlalti.
In legatura cu portretul mamei, va trebui sa explici si sa justifici fiecarei iubite ce reprezinta femeia tatuata pe pielea ta! Mama ramane in sufletul oricarui copil, nu pe piele.

| sorinshady94 explică (pentru Elianna):

Multumesc frumos de raspuns.

| iloveyoumybby a răspuns (pentru sorinshady94):

Buna, ti-ai facut tatuajul portret? :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E destul de dureros sa-ti faci tatuaje dinaleasi e si scump...eu iti recomand mai bine sa-ti faci tatuaje cu carioca

| sorinshady94 explică (pentru anonim_4396):

Mersi de raspuns. Si tatuajele cu carioca nu prea ma atrag. Iar durerea nu prea ma face sa renunt.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sorinshady94):

Ai dreptate, e viata ta si esti inca tanat nu? Ai toate viata inainte si am uitat sa-ti spun ca ti se va face cu un aparat care are in el o pasta permanenta si nu mai poti sa til iei.

| Cosmyno7 a răspuns:

Pana in 10milioane(bani vechi)cam in 3 ore ti-l face

| Foxxy1408 a răspuns:

Sa fim seriosi. Eu mi-am dorit foarte mult sa imi fac un tatuaj. Nu m-a interesat ce spune mama sau tata. Cu siguranta o sa doara. eu am 4 tatuaje...straight face Deci te sfatuiesc sa iti faci! Meritaaaa!