| ionutz9912 a întrebat:

As vrea sa merg la un curs de arte martiale, dar eu stau departe de oras si unde stau eu nu se gaseste nicio sala de antrenament, ce pot face? Pot invata singur diferite tehnici de arte martiale pentru diferite situatii singur, acasa? Orice link, informatie sau sfat e binevenit, multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Poti merge impreuna cu cativa prieteni de-ai tai.

| ionutz9912 explică (pentru LonelyLoner92):

Problema e ca nu am cu cine sa merg de aici, fiindca nu e nimeni interesat de asa ceva, dar mersi oricum de raspuns.

| blAster85 a răspuns:

Cauta pe youtube ca sigur gasesti doar ca majoritatea vor fi in engleza, daca nu intelegi macar vezi miscarile.