| XcCrSsX a întrebat:

vreau sa-mi fac un tatuaj de la umar pana la cot doar ca nu ma pot decide ce sa aleg un spartan sau un gladiator astept argumente ce semnifica fiecare, astept si idei noi tot genul asta de tatuaj.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Yon1470 a răspuns:

Spartan si gladiator sunt cam la fel, depinde ce iti place tie.Nu s-a nascut nimeni antrenat din burta ma-sii.In privinta durerii, doare destul!

1 răspuns:
| Samariteanul a răspuns:

Gladiatorii au fost puternici si antrenatii, insa nu la fel de tarii ca spartani. Spartanii erau cei mai duri de pe vremuri.Eu zic spartan sa fie.