| Dumitru12 a întrebat:

Sunt Tînar Poet...Aș vrea să vă rog să-mi spuneți cîteva emisiuni care promovează Tinerii!

Răspuns Câştigător
| TrăieşteClipa a răspuns:

Tanar poet analfabet.
Succesuri!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La cate greseli gramaticale faci si aici dar si in cealalta intrebare ti-as recomanda Neata cu Razvan si Dani. Sunt destui ca tine pe acolo.

| Dumitru12 explică (pentru darrio2007):

Eu am publicat la romani 4 poezii

| darrio2007 a răspuns (pentru Dumitru12):

Esti din Moldova? Atunci este de inteles stâlcirea limbii romane.

| johnnny123 a răspuns:

Acum ești tânăr poet? Acum două zile erai tânăr scriitor. Înțeleg că ești un talent multilateral dezvoltat.

Ai publicat ceva? Vreun volum de versuri, vreun roman, articole în reviste literare?

| Dumitru12 explică (pentru johnnny123):

Da am publicat 4 poezii la Romania!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hay sha pro-mhoovam tynery