| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor.Am nevoie va rog urgent de ajutorul vostru: care stie cum se scrie CORECT in araba numele LOREDANA si IONUT va roooog urgent plz dau funda :*:*:*:*

2 răspunsuri:
| evelina_8943 a răspuns:

Loredana- Lőőre; Ionut- Innü Dar sa stii ca daca te referi la cineva nascut in Romania poti sa-i scrii numele asa cum este scris in certificatul de nasterewinking. FUNDA?

| mariana20 a răspuns (pentru evelina_8943):

Nu este vorba de certificate ci de tatuaje... deci nu cred ca asa se scrie. mersi oricum