| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb daca stiti cumva vreun site pe care m'as putea sa ma afirm cu ceva desene...prietenii mi'au spus acum ca sunt talentat. dar... vreau sa stiu o parere profesionala!

11 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Incearca pe devianart.

| asko a răspuns:

Incearca pe http://www.deviantart.com/, daca ai talent te vor remarca cei de pe site, fa-ti un forum, pastreaza legaturi cu membri activi ai unor "retele sociale" - gen digg, stumble upon, etc

| adyth a răspuns:

Nu prea is de acord sa-ti expui desenele pe net.asa ti le poate cpia oricine... si idei se fura imediat happy eu imi pastrez desenele la mine tongue si daca er sa ma afirm. o fac pe alte cai.mai sigure decat internetul

| Bloo2 a răspuns:

Trimite-mi niste desene pe miro_ady@yahoo.com...big grinbig grin

si poti sa-ti faci un thread pe visualart.ro big grin

| Bloo2 a răspuns:

Adyth si doareu daca ar fi asa cum ziceti voi, crezi ca ar mai exista forumuri de specialitate despre desen/pictura/sculptura? si ce crezi ca daca s-ar duce cineva cu un desen de al tau la un profesor de desen/pictor/desenator sau mai stiu eu, crezi ca ar castiga ceva respectivul laughing? un meserias in domeniu isi da seama pe loc daca tu le-ai facut big grin...

| zuzumic a răspuns:

Iti sugerez sa nu trimiti nimanui pe mess pozele tale ...pentru ca cineva s-ar putea sa isi insuseasca munca dc nu mergi in orasul tau la casa de cultura sau la cineva care se ocupa de asta. fa-ti un muk vernisaj ...si ai sa afli parerile celorlati

| denisa0906 a răspuns:

Nu ti-ar placea sa machiezi fete? sau design de moda?:> stiu eu un site beton :D www.taaz.com

| AnemonaP a răspuns:

Desenatori.ro

| cd92 a răspuns:

La mine, sunt fotografwinking trimite-mi pe mail si iti zic parerea mea cosmin_r8@yahoo.com