| aragon18 a întrebat:

Ce se intampla cu el?! straight face Acum o luna, imi zicea la liceul unde invat ca ma place. Dupa o saptamana, sa zic, ne'am combinat. Iar eu i-am zis tot in aceeasi zi ca vreau sa imi pun in ordine mai multe idei. Si in vacanta asta,
ne'am intalnit de mai multe ori, ori cu prietenii, ori numai noi 2 si nu stiu. devine indiferent, nu ma mai baga in seama. ceilalti spuneau ca ma place, acum spun ca nu ma mai place. La fel ca luna trecuta, cum am zis. ba ma place, ba nu ma place. am pus alti colegi sa il intrebe in diferite zile, la fel, odata ma place, odata zice ca nu mai, ca gata straight face Ce pot sa mai cred din toate astea? din cate mi'au spus prietenele mele, dupa iesirile pe care le'am avut in vacanta asta, se uita la mine insistent si la fundul meu straight facestraight face Voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, poate ca este uin joc pentru el si ii place sa zica odata ca ii place odata ca nu, sau poate e schimbator ca vremea si nici el nu stie ce vrea...eu cred ca nu ar trebui sa pui pe unu si pe altu sa il intrebe, cel mai indicat ar fi sa vb voi 2 in 4 ochi si sa lamuriti odata situatia sa vezi ce simte cu adevarat pentru tine si ce relatie vrea sa aiba cu tine. Poate ca simte doar o atractie pentru tine, poate ca se distreaza, poate chiar te place dar e cam confuz sau poate asa e felul lui, discuta cu el si lamuriti-va!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Sunt de parere ca ai un fund frumos.
Sigur si el are aceeasi parere.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Stii ceva ia incearca sa fii si tu indiferenta nu il mai baga-n seama, si cand o sa vina sa iti zica de ce te comportii asa ii zici ce ai de spus... pur si simplu s-a intors roata.
Fi si tu distantata un pic de el...sa ii vezi reactia.

| sorin a răspuns:

Mai bine ma abtin de la alte comentarii si iti zic doar atat:
P. S. Inceara sa vorbesti cu el fata in fata si vezi ce are de gand.