| SunShine11250 a întrebat:

Vreau si eu niste teme plastice pentru desen...am maine si profesoara ne zice sa na elegem noi o tema si nu stiu ce sa aleg...propuneri? cea mai buna idee. funda:*

Răspuns Câştigător
| Tailynne a răspuns:

Buna! Poftim cateva idei care iti vor fi de ajutor: ''Padurea misterelor''(pe aceasta tema poti realiza foarte multe lucruri,de exemplu eu iti propun sa desenezi un padurar cu un picior de lemn, copacii sa fie cu radacinile in sus sau o cascada care curge neincetat intr-o cada), inca o tema foarte interesata: ''Pagini incrucisate''(aici poti sa desenezi o carte deschisa iar pe paginile ei sa desenezi un moment special din viata ta, la fel ca si aceasta fotografie: http://www.google.ro/......tp?/imgres
Mult noroc! >:D< :-h

2 răspunsuri:
| Lolecuta a răspuns:

Metamorfoza, visul, anotimpurile, basmul, haine, iubire, case etc. sunt multe. uitate in jurul tau si da drumul imaginatiei