| lover123 a întrebat:

Am o dacie 1310 si astazi cand sa deschid usa am bagat cheia frumos si am invartit si a trosnit ceva apoi cand am vrut sa o inchid sa plec surpriza incuietoarea se invarte in gol ce sa fac? Cum sa o mai inchid acum?

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Trebuie desfacuta fata de la usa pe interior, sa vezi ce s-a intamplat ori s-a rupt tija aia ori s-a strambat ori trebuie schimbata incuietoarea.

5 răspunsuri:
| KaPy2 a răspuns:

Alta încuietoare

| Alexycys2000 a răspuns:

Pune si tu un lacat...si niste lipici...dar nu cred ca e interesat cineva de o dacia 1310. Dar, oricum, pune lacat si pazeste-o pana o repari

| lover123 explică (pentru Alexycys2000):

Lacat? ma intereseaza cum pot sa o repar!

| sasa93 a răspuns:

O incui pe interior si cobori pe partea cea lalta

| kosty123 a răspuns:

Si oricum nu-ti unmbla nimeni in masina, dar daca-ti umbla da cu balegar pe incuietoare si vuala la hotz ii e scarba sa se mai atinga de dacia ta FUNDA pls!