| Kennedy95 a întrebat:

Am o nedumerie in legatura cu o navigatie Kenwood dnx7240bt.am cautat pe net si am vazut ca poate reda videoclipuri.Eu am incercat sa bag cd-uri cu videoclipuri convertite cu programe,neconvertite,mpeg,dvix,xvid... de toate dar nu vrea sa mi le redea., doar canta.clar nu e doar navigatie audio. la specificatii pe internet spune ca reda videoclipuri DivX si si mpeg. Oare citeste doar cd-uri sau Dvd-uri originale gen filmari de nunti cu dvd original? mi-ar prinde bine putin ajutor sau informatii.

1 răspuns:
| DarkyStar a răspuns:

Poate sa fie original sau piratat ca tot trebuie sa citeasca. dar la tine cred ca e problema la tine la display poate ai cv probleme ca ar trebui sa se si vada videoclipul daca zici ca se aude. sau uitate la setari daca nu ai nimic defect la display happy