| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare straight face cum fac eu rost de 7000 de euro sa mi cumpar un motocross?straight face videochat nu vreau, baieti cu bani nu gasesc laughing) straight face la loto nu castig.nici la aparate.si m am angajat dar cu 6 mil pe luna. abia am reusit sa strang 20 de milioane.si am nevoie de aproape 300.chiar nu stiu ce sa fac. aaa si pentru aia 6 mil iti rupi oasele.sa merg in afara sa lucrez nu pot, pentru ca incep facultatea si trebuie sa trag tare. voi fi in primul an.in concluzie am nevoie de raspunsuri.

4 răspunsuri:
| covexrobu a răspuns:

Cam greu. Dar sa stii ca niciodata nu o sa reusesti sa faci bani din jocurile de noroc.
Poti sa cumperi motocicleta de cross si mai ieftin. Nu este neaparat sa il cumperi nou. Sunt foarte multe la 1200 de euro de 500 cmc si care sunt inmatriculate. Daca vrei una neinmatriculata o gasesti si la 500 de euro.

| M4RC3L a răspuns:

Am fi o solutie... dar nu chiar pentru 7000 de euro...

Intra pe http://banipeinternet-m4rc3l.blogspot.com. Aici gasesti cateva metode de castig pe internet + ca poti adauga si idul meu: user_fromvs@yahoo.com, pentru mai multe detalii.

| psyho a răspuns:

Nu prea vad alta solutie in afara de videochat.sau sa joci la loto asteptand sa castigi. dar nici la videochat nu vei obtine prea repede si usor acesti bani.si eu imi doresc f mult o masina...sunt cam in aceesi situatie ca si tine.+ca in toamna si eu incep fac primul anlaughing
bafta

| mikemike a răspuns:

laughing da, buna intrebare! daca nu poti sa iti faci un credit eu zic sa iti iei gandul pentru ca in Romania nu o sa strangi niciodata 7000 de euro!