| Vladutz1986 a întrebat:

Am si eu o intrebare despre un BMW seria 5 din 2009. Masina arata si merge impecabil, extra full. Intrebarea mea este : merita 10000 de euro? Mie mi se pare cam scumpa pentru o masina de 9 ani.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Dai 200 euro pentru verificare completa la reprezentanta si ai rezultatul.
Sa-l plateasca vanzatorul si va primi certificat de constatare oficial, iar tu ii dai banii inapoi daca-l cumperi impreuna cu acel certificat.

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cati km are la bord?
Doar daca are sub 100.000 km, merita 10.000 euro!

Răspuns utilizator avertizat
| Nimeni10 a răspuns:

Ce motor are e 2.0? atentie mare cu lantul de distributie.

Răspuns utilizator avertizat
| IFeelS0Alone a răspuns:

Cauta pretul cu care masina a iesit din fabrica si nu o sa ti se para asa mare. Daca masina este curata si nu prezinta defectiuni eu spun ca este un pret corect.

| Vladutz1986 explică:

Are 180 000 de km motor 2.0

| NeeSan a răspuns:

Stii ce de costa atat? Ptr ca ii BMW.