| Stefann95 a întrebat:

Am un monitor LCD l-am stins de la buton si acum nu se mai aprinde deloc nimic nu se aude ce pot sa fac ajutati-ma dau funda!

6 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Verifica mufa de la spate, poate nu e bine bagat cablul.

| Stefann95 explică (pentru viotedy):

Cablul este bun l-am controlat am controlat si butonul de aprindere este bun dar nu se aprinde!

| Spaz472 a răspuns:

Du-l in garantie in caz ca mai e, verifica priza si vezi daca se apasa buton-ul cum trebuie sa nu se fi stricat buton-ul (e usor de reparat) dar cel mai bine il duci la cineva care se pricepe.

| Stefann95 explică (pentru Spaz472):

Din pacate garantie nu mai am priza e buna am masurat curentul butonul e bun astea le-a facut taikamiu c se pricepe. da nu stie dc nu se aprinde deloc la masurat tot dar nusi da seama ce are!

| Spaz472 a răspuns:

Dar unitatea se deschide, nu? Ce vreau sa spun e ca doar monitor-ul este stricat, nu?

| Stefann95 explică (pentru Spaz472):

Da doar monitorul in ultimul timp l-am folosit doar ca Tv nu l-am mai avut la pc