| maryannee a întrebat:

Buna tutror. Dau FUNDITA celui care imi spune din ce motiv nu se mai deschide laptopul meu. Dupa ce apas pe buton nu mi se aprinde dekstop-ul si nu se aude nici un zgomot, este complet stins. Se aprinde doar beculetul verde si nu se mai opreste decat daca scot bateria sau il scot din priza. Daca insa incerc sa il deschid de mai multe ori ( de vreo 10 ori) functioneaza in cele din urma normal ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat. Dupa ce ii dau shut down povestea o ia de la capat.Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Loner a răspuns:

Daca vei primi 1000 de raspunsuri, 1 va fi corect,si tu nu ai stii care este,si chiar daca ti-ai da seama care este, tot la un service autorizat ajungi, asa ca economiseste timpul.

9 răspunsuri:
| Remus13 a răspuns:

Nici macar n-are funda.

| maryannee explică (pentru Remus13):

Crezi u ca nu am funda? Daca da crezi prost!

| Remus13 a răspuns (pentru maryannee):

Am intarat pe profilul tau si ai 0 fundite.

| maryannee explică (pentru Remus13):

laughing tocmai i-am dat funda lui Tymuraiwinking

| Remus13 a răspuns (pentru maryannee):

Cand ti-am dat raspuns aveai 0 funde. Ai facut rost de una, stai tu flexata sau flexat.

| maryannee explică (pentru Remus13):

Stai u flexat ca eu de aseara am contul facut si e normal sa nu am nici o fundawinking. Dar ce legatura are faptul ca nu am funde in cont? Tu crezi ca dai din cont sau faci schimbrolling on the floor? Se pare ca stiu regulile mai bine ca tine.nu trebuie sa ai nimic in cont pur si simplu alegi un raspuns castigator. Se pare ca nu stii sa citesti regulamentul.

| ShNySnYGer a răspuns:

Incearca asa:incarca bateria la maxim dupa aia scoate-o, daca nici asa fa pana merge (cum ai sus u de 10 ori) si scaneaza laptopul sa vezi daca nu are virusi, daca nici asa e o problema bateria sau hardu(crd ca bateria), si daca nu-i cu virusi sau bateria mai bine il duci de unde il ai (daca e in garantie)si daca nu-i in garantie il duci la un service! Bafta!

| pisssuu a răspuns:

Hmmm..pai si eu am patit la fel si mi-am reinstalat windouse-ul pentru ca reusisem sa capat un "prieten"numit VIRUS de pe net asa ca te sfatuiesc sa faci si aceasta varianta e mai sigura kiss

| maryannee explică (pentru pisssuu):

Pff darusiem fundita, pentru ca TU O MERITAI...virusul era bata-l vina ca acum nu mai are laptopul meu nimic. Mersi mult pentru raspuns :*