| Anonim388321jsksjsk a întrebat:

Salut, mâine am examenul auto practic, și am emoții, mă doare capul mă gândesc la asta și nu pot să-mi iau gândul
Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| mODIN a răspuns:

Cand ai emotii inainte de o chestie, gandeste-te ca nu esti evaluat pentru cat de confortabil te-ai simtit, ci pe cat de bine te-ai descurcat.

Doar n-o sa zica politistul "Da, a trecut pe rosu si a uitat sa semnalizeze de vreo 4 ori, dar chiar pare ca are incredere in el insusi, o sa-l trec" si nici "Nu am vazut nici o greseala, dar parea cam speriat la volan. Cred ca mai bine nu-l trec"

8 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Sa iei un calmant!
E doar un examen! Va trece și el!

| LisaJulie a răspuns:

Stai liniștit! Dacă ai facut suficiente ore de condus vei fi bine și vei lua permisul!

| MistarGoGu a răspuns:

Daca tu te plângi de emotii la un examen de 30 minute pentru permis auto ce sa mai zică unul care da examen sa obtina brevet de pilot comercial?
× 10 ori mai greu!

| Alexalex1000 a răspuns:

In primul rand contează respirația. Trage aer in piept și expira timp de 1 minut, contează foarte mult respirația, ascultă muzică Kiss fm, Zu tv, joaca te un joc.