| nikoleta93 a întrebat:

Am un volkswagen golf 4 din 2002 motor 1.9 adus de afara si vreau sa il inscriu, cu ceava relati se poate scoate euro 4 la rar? ce ziceti se poate dau fundita :*

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Poti sa fi si seful RAR fiindca este totul computerizat si nu ai nici o sansa. Ca sa il faci euro 4 iti poti schimba catalizatorul dar este foarte scump, eu il am la vanzare la magazin cu 1100 de lei pentru Golf 4 motorina cum este al tau! Poti sa dai oricati bani vrei fiindca nu poti face nimic DOAR cu bani fara sa modifici nimic la masina!

| FPI a răspuns:

Ii imposibil din cate stiu eu motoarele diesel euro 4 au aparut din 2003 doar benzina din 2001 asa ca ii mai mult ca imposibil!