| Płotr a întrebat:

Ar putea sari frana de mana la camion? Am avut o problema cu bateria si am pornit cu bateria unei alte masini. Problema e ca dupa ce am pornit motorul,a facut aer si a pornit la vale, cu toate ca eu tin minte ca am avut frana de mana trasa in camion. !

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu stiu ce camion ai dar nu sare asa usor. Ai uitat sa o tragi. Masina unde e? In sanț?

| Płotr explică (pentru darrio2007):

Nu,tatal meu a pupat curul unei alte remorci, dar nu e problema s-a rezolvat, multumesc pentru interesul oferit.

2 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Pune camera in cabina ne dai filmarea si iti spunem. Se mai rezolva si cu lecitina.