| M2K1417 a întrebat:

As vrea sa stiu cat m-ar costa sa vopsesc un Mercedes s500 in gri mat din 2009!

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

De la 2500 lei in sus, intr-un service de tinichigerie-vopsitorie cu renume.
Daca vrei la cuptor, preturile pleaca de la 1000 de euro in sus.
Daca vrei sa fie vopsite si partile interioare (usile spre interior, stalpii, zonele expuse din portbagaj si compartimentul motor), pretul urca semnificativ.

| M2K1417 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Iti multumesc mult! sa traiesti 1000 de ani!

2 răspunsuri:
| Celcareajuta a răspuns:

Daca optiunea ta este gri mat, iti recomand folie! trece foarte bine de proba timpului!