| Valentinionut77 a întrebat:

Astăzi pe o strada foarte îngustă am trecut pe lângă unul cu Loganul și fiind spațiul foarte mic spre final l-am zgâriat cu oglinda vreo 20/25 cm, i-am spus sa facem amiabila și omul era nemulțumit, voia sa-i dau bani, mi-a zis "hai sa ne vedem în parcarea de la benzinarie ca aici încurcam" și nu l-am mai găsit și am plecat, ce ma stresează este ca nu i-am făcut poza la numărul mașinii, el mi-a făcut mie (zicea ca se duce la politie) dacă ma duc sa declar accidentul e ceva nasol ca nu știu numărul mașinii?

Răspuns Câştigător
| Panamax a răspuns:

Du-te si declara accidentul in 24 de ore ca ramai fara permis.
Abia dupa aceea poti sa stai linistit.Se rezolva cu asigurarea.

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Obligatoriu te duci, declari doar ce stii.

| sierra1 a răspuns:

Dacă merge el, fii sigur să afli și numărul lui