| Xan77 a întrebat:

Buna, am luat permisul, am fost depunctat la nerespectare viteza si mers incet -8 puncte dar am avut incercuite mers inapoi, parcare si franare cu precizie, acestea nefiind nepunctate, asta inseamna ca le puteam face mai bine?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca le puteai face mai bine, dar a fost binisor si asa, odata ce ai luat permisul.
Felicitari!

| Violleta2022 a răspuns:

Adevarul este ca, abia de acum incepe adevarata scoala si invatul sa sofezi, cand iesi singur la volan, in trafic, zi de zi si dai peste situatii nemaintlanite unde trebuie sa iei decizii de secunde.

Atentie mare, pune lamaia in geam, ca aia te fereste de accidente grave, fiindca ceilalti soferi din trafic vad, si te vor ocoli si proteja.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce ne intrebi pe noi? Intreaba l pe instructor ca de aceea faci scoala sa te invete el. Ca bani stie sa ia.

| Xan77 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Instructorul meu nu era un foarte normal la cap si sincer ii ultimu om pe care as dori sa il mai intalnesc happy eu imi vad de drum el de al sau, ma bucur tare ca pe langa permis am scapat de el! deci clar ca nu o sa mai vorbesc cu el