| GalinaBlanca a întrebat:

Am o intrebare. Pot afla cum se numeste persoana care are asigurare la maisna la o firma?laughing stiu ac suna complicat >Hai sa re-traduc: Un tip are asigurare la Euroins. Pot afla cum il cheama, macar daca stiu ce numar de inmatriculare are?big grin cine ma ajuta are funda:X

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu. Nu sunt date publice si nimeni nu ti le furnizeaza!

| victorbold a răspuns:

Nu poti afla.pentru ca asigurarile sunt facute in sistem local si datele personale sunt protejate.nimeni nu iti va da datele, pentru ca este o incalcare a legii

| graffman a răspuns:

Ciocoflender laughing

| ilegal20 a răspuns:

Cautal,accidenteazal usor si faceti schimb de asigurarilaughing