| SorinelCopilu a întrebat:

Salut, am intrebare.
Am avut asigurarea masinii pe o firmă care nu imi placea si azi am închis contractul de asigurare.
Intrebarea mea e pot face alta asigurare pe numerele de înmatriculare vechi?

3 răspunsuri:
| gogu220 a răspuns:

Nu prea e clară nici intoducerea nici întrebarea. Că nu îţi plăcea firma e cum e, dar ce treabă au numerele vechi? Acum ai numere noi?

| SorinelCopilu explică (pentru gogu220):

Nu asigurarea pe care am avut-o pana acum nu imi placea de oarece am avut un accident mic acum cateva săptămâni si nu mi-a platit-o si acum mi-a venit prin posta amenda sa plătesc pentru accident asa ca eu am încheiat contractul de asigurare.
Dar numerele acelea au rămas asa ca pot sa-mi fac alta asigurare pe aceleași numere de înmatriculare.

Răspuns utilizator avertizat