| bobi7477 a întrebat:

Buna am un piaggio ciao si nu imi tine la relantiu. imi puteti spune cum trebuie sa reglez aerul si acceleratia pentru ca sa fie bine? Bineinteles funda!

Răspuns Câştigător
| Anonimul00098 a răspuns:

2 de 360 si una de 180 asa il reglez eu acum nu mam prea dat cu el ca mia puscat platina si am cumparat alta acum sambata o montez platina + condensator

3 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Numai umbla niciodata la aer fara sa sti..ca daca ai umblat deja s-a dus...

reglaj: dai 2 ture, 2 jumate chiar la aer... si vezi ca ai si surub de ralantiu care il reglezi si tu dupa sunet si cat sa nu moara motorul.

| Anonimul00098 a răspuns:

Sall am si eu un ciao dai ala de aer pana in capat si pe urma dai 2 ture si jumatate inapoi si merge perfect acceleratia las-o asa cum e

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimul00098 a răspuns (pentru bobi7477):

2 de 360 si una de 180 asa il reglez eu acum nu mam prea dat cu el ca mia puscat platina si am cumparat alta acum sambata o montez platina + condensator