| bubulina90 a întrebat:

Cat este de inmatriculat in Romania masina mazda mx-3
motor 1, 6 litri euro 4 cu numere de Germania...Raspun urgent va rog...Dau Fundita

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| LowWw a răspuns:

Ai grija ca daca o iei din Germania si in talon scrie D4 ala e euro 3 nu euro 4 ca sa fie euro 4 trebuie sa scrie in talon euro4 ca la nemti D4e euro4 da la noi ti-o baga la euro3.

| bubulina90 explică (pentru LowWw):

Masina o am si asi dori sa stiu doar cat costa sa o inmatriculez in Romania...

| bubulina90 explică (pentru LowWw):

Multumesc Raul

| andrei50497 a răspuns:

Din ce an este masina?

| bubulina90 explică (pentru andrei50497):

Nu stiu pentru ca este a unui prieten si nu mia zis...am sal intreb si te rog zi-mi cat este de inmatriclulat te rog